Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Duaların Mucizesi

YÛNUS SÛRESİ(12)
İnsana bir sıkıntı dokundu mu, gerek yan üstü yatarken, gerek otururken, gerekse ayakta iken (her halinde bu sıkıntıdan kurtulmak için) bize dua eder. Ama biz onun bu sıkıntısını ondan kaldırdık mı, sanki kendisine dokunan bir sıkıntı için bize hiç yalvarmamış gibi geçer gider. İşte o haddi aşanlara, yapmakta oldukları şeyler, böylece süslenmiş (hoş gösterilmiş)tir,

Sayın okurlarım bugüne kadarki yazılarımızda öncelikli olarak  toplumuzda çok merak edilen ve daima tartışmalara açık olan  CİN  CİNLER  konusunu işledik . Bu konu da ; her konuda olduğu gibi Kuran’ın bize buyurduğu  sure/ ayetlerden   aydınlandık . 

Bazı  kimselerin Cin yoktur laflarını “açıkça bir şaşkınlık içinde söylenmiş safsata” olarak değerlendirdik , bazı ilahiyatçıların “Cinler insana temas etmez, etkilemez “açıklamalarını  halkı korkutmamak amaçlı ,ama gerçeği anlatmayan bir üslupla sunulduğundan  “safdillik” olarak nitelendirdik.

Ardından BÜYÜ konusunu işledik ve büyünün yapılış amacı ve şekillerini ve çeşitlerini açıkladık . Öncelikle bedensiz varlıkların insan üzerindeki etkileriyle gerçekleşen büyüler konusunu açıkladık . Bu konuda ki referanslarımızı da  yine Kuran dan aldık ,  ve beraberinde İslam  tefsircilerinin ,düşünürlerinin de görüşlerine  yer verdik .

Sonrasında GELECEK  bilinir mi GAYB  bilinir mi konusunu işledik , bu konuda da ispatlarıyla d-sure/ayet lerimizle konuya açıklık getirerek gaybın kısımları olduğunu ve  Cenabı Hak isterse bilinebilir   olabileceğini   açıkladık .

Akabinde KADER  konusu işledik ve dedik ki Gelecek bilinebiliyorsa bu Kaderi etkiler veya değiştirir mi ? Buradaki açıklamalarımız da  Kaderin mahiyetini nerede nasıl değişebileceği konularını  açıkça  anlattık .

Hepimizin merak ettiği RUH –RUH GÜCÜ konusuyla devam ederken hepimizin bildiği ama göremediği , bedenimizin yok olduktan sonra ahirette bizi temsil edecek biz olacak RUHUMUZU ve GÜCÜnü delilleriyle anlatmaya çalıştım .

Bundan sonraki Konumuz DUA ve DUALARIN MUCİZESİ  olacak .

(Buraya kadar olan  anlatımlarımla isterim ki,  bu konulara uzak duran, pek bir mesafeli yaklaşan , burun kıvıran ve benimle her fırsatta ekranlarda tartışmayı kendine vazife bilenlere   ders  olur 
“ne yaptığını –konuştuğunu bilmeden”   önce   “bilme “   imkanına inşallah sahip  olurlar diyorum .)

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :9 Bugün  :305 Toplam  :2130600 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder