Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Büyücü

Değerli okurlarım,
 Bazı yazdığım yazıların bazı kişilere,  ciddi olumsuz  reaksiyaonlar yarattığı gerçeği karşısında ben yine   gerçekleri yazmaya devam edeceğim .

Şeytan la ilgili   ayetlerimizden sonra ,  BÜYÜCÜ  sıfatını taşıyan bazı kimselerin  ,nasıl kötülüklere alet olduğunu ve bunları gerçekleştirirken asla  ne ahlaki  ne vicdani ne de  insanı    rahatsızlık duymadıkları ortadadır .

 Bu şeytanın  elçisi olmuş insanların  her hangi bir insan üstü yetenekleri yoktur,onlar  
sadece   kötülük yapmakta , insanların   yaşamlarını  berbat etmekte yeteneklidirler.

Buna yetenek denirse Asıl yeteneklerini ise Şeytani varlıklara kendi ruhlarını ve  ve yaşamlarını  isteyerek   vermeleridir, tek istekleri ve yaşam amaçları kötülük yapmaktır .

Kendileri bu konuda da desteklenirler , bu  şekliyle ilahi  alemdeki şeytaniler  tarafından kendilerine verilen kötülük yapma yeteneğini her fırsatta kullanmaya kalkışırlar,  buna her nasıl sa biz bazı insanlar tarafından   taleplerde  çoktur … 

 Sizlerle bir  ara bu  konuyla ilgili Eric From un Sevme Sanatı  Willhem Rıch ‘ın Yıkıcılığın Kökenleri , ve Mevlananın  Mesnevisinin den örnekler vereceğim .

 Bir de günümüzde yaşayanlardan ….

Bir insanı öldürmek , yerinden yurdundan etmek , perişan etmek , ailesini bozmak,ayırmak , sakat kör topal bırakmak    onların başlıca maharetleridir,
  Evet bu maharetlere sahip olan   Büyücüler vardır .

 Bu nasıl maharetse   …. Peki bu maharetli    büyücülere karşı çıkan onların şeytani oyunlarına çomak sokacak olan kişiler yok mudur . ?

Vardır ama  iki elin parmaklarını geçmeyecek   kadar azdır ..

Çünkü kötülük yapmak yani yıkıcı olmak çok kolaydır . Bir    binayı 3 yılda   yapabilirsiniz . bir aile birkaç yılda oluşabilir    ancak bir binayı da, aileyi de   yıkmak     birkaç saatlik çalışmayla gerçekleşebilir .  

 Yeter ki  onlar kötülük yapmaya o ya da bu nedenle   karar verip mübah saymasınlar :

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :11 Bugün  :303 Toplam  :2130598 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder