Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Her insan meziyetlerle doğar

Her insan yaratılışında kendine özgü Allah vergisi meziyetlerle doğar. Bu yüzdendir ki Kuran-ı Kerim de Saffat Suresinin 95. ayetinde “Ben sizleri yapacağınız işlerle birlikte yarattım” buyurulmaktadır.

Dolayısıyla bir işi dünya üzerinde vücuda getirmek,ortaya çıkarmak bundan kazanç elde ederek yaşamı idame ettirmek konusunda hiç kimseyi “neden bu işi yapıyor” diye suçlayamayız. Bir işi kendisine meslek edinmiş kişiler ya bu işini helal ve insanlara hayırı dokunacak şekilde yapacaktır ya da haram yolunu seçerek kimseye fayda vermeyi amaçlamadan kendisini düşünerek hareket edecektir.

Örnek vermek gerekirse bir kişi nakliye şirketi kursun. Bu kişi ya bir tesise gidip tesisten almış olduğu benzini istasyonlara dağıtacaktır ki bu helaldir ya da aynı aracıyla kaçak akaryakıt alıp dağıtacaktır bu da haram olur.
Anlaşıldığı  gibi bir işi her 2 türlü de yapmanın yolu açıktır. Bu bakımdan iyi ile kötü arasında ki fark, ucuz ile pahalı arasındaki fark, kaliteli ve kalitesiz arasındaki fark daima ortadır. Yıllar önce bir röportajımda söylediğim gibi “kişinin hayatı değerliyse medyumu da  değerli olmalı” dır.

İşte burada söyledikleri çıkan bakımcılar işlerini titizlikle yapan sezgileri kuvvetli konsantrasyonları yüksek, ruh güçleri yoğunlaşmış insani ve vicdani sorumlulukları olan sevgi de ve saygı da eksiksiz olgun kişiliklerdir.

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :8 Bugün  :303 Toplam  :2130598 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder