Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

İstihare ile fal arasında ki fark

Gelecekten haber vermenin yani falcılığın  inanç boyutunda  ne kadar hassas bir dengede olduğunu ortaya koyduktan sonra sizlere rüya yolu ile gelecekten bilgi almanın farz olduğunu belirtmeliyim.
Rüyalar 3 kısma ayrılır.
Sahih rüyalar (gerçek)
Şeytani rüyalar
Bilinçaltı rüyaları
 
Bazı kimselerin gördüğü rüyayı aynen yaşadım demesi;bu kimseye geleceği hakkında bir duyurunun bir işaretin bir ilhamın verildiği anlamını taşımaktadır. Bu bakımdan rüyaların önemi çok büyüktür. Ancak dediğimiz gibi rüyaların şeytani olanları ve bilinçaltı düzeyimizdeki karışık düzeyde olanları da vardır. Bunlara önem verilmemektedir.
Önem taşıyan rüyalar ise haberci rüyalardır. Müslüman bir kişi bir olayın, bir konunun, bir sorunun hayırlı mı - hayırsız mı olacağını şer mi - iyi mi olacağını istihare duasını yaparak rüyasında görebilir.
 Bunda hiçbir kötülük yoktur çünkü kişi Allah’a sığınmakta ve istikbali için Allah’a dua etmektedir. Bu her Müslüman kişinin yapabileceği farz kabul edilen bir işlemdir.

İSTİHARE İLE FAL ARASINDAKİ FARK

Bir kişi herhangi bir sorunu için ya da bir işin hayır mı şer mi olduğunu anlamak için istihare duası ile rüyaya yatar. Rüyasında göreceklerini ya çok canlı net olarak görecektir ya da bir takım sembollerle bezenmiş şekilde kendisine bu ilham verilecektir. Bu bazen bir gün bazen 3 gün de gerçekleşir. 7. günün sonuna kadar istenilen sonucu ulaşılmaması durumunda bu meselenin muallakta olan bir mesele olduğuna kanaat getirilir.

Günde 30-40 Kişiye Fal Bakanlar

Demek ki bir kimse kendisiyle ilgili bir tek konunun cevabını alabilmek için 7 gece istihare yapmaya çalışıyor. Genellikle cevabı kendisine ilham edilse de bazı hallerde cevap dahi alamıyor.

 Peki bir falcı günde 30-40 kişiye nasıl fal bakıyor ve hüküm yürütebiliyor ?

Yani karşısındaki kişinin açık ya da gizli sorulmuş sorularına  cevap verebiliyor?

En yetenekli falcılar dahi günde 2 ya da 3 bakım yapmak çok yorucu olduğunu söylemektedirler.
Oysa 30-40 kişiye bakanlar içi boş genelleme cümlelerle karşısındakine bir şeyler söylemekte ne söylediğinin farkına varmakta ne de karşısındaki insanın içtenliğine ve duygularına saygı göstermektedir. Biraz mantık hesabı yapabilen her kişi günde 30 insana fal bakan birinin hemen herkese benzer cümleler sarf edebileceğini tahmin edebilir.

Söyledikleri Hep Çıkıyor

Evet bu sözü bazen etrafımızdan çevremiz ki kişilerden  duyabiliriz. Bir falcı ya da medyum için “söyledikleri hep çıkıyor, isim de veriyor, tarih de veriyor hepsi doğru çıkıyor” denildiğini duymuşuzdur. Öyleyse bu nasıl gerçekleşiyor?

Değerli okurlarım, burada bahsi geçen kişinin  işini, mesleğini kendisine Allah tarafından verilmiş olan üstün bir kabiliyetle ve insanı bir sorumlulukla gerçekleştiren bir kişi olduğunu anlıyoruz.

Bahsi geçen falcı ya da medyum büyük bir titizlikle karşısındaki kişilerin gizli kalmış düşüncelerine odaklanmakta derin bir konsantrasyon içinde şuur üstü bir boyuta çıkmakta burada kendisine açılan pencereden geçmişe, o anki düşüncelere veya  istikbale dair bazı görüntüler, sesler almaktadır.
 Bahsettiğimiz bu hal 6. hissin yani sezgisel boyutun konsantre olunarak  içine girilmesi ile geçmiş ve geleceğe ait bazı bilgilerin edinilmesidir.

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :10 Bugün  :303 Toplam  :2130598 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder