Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Fal baktırmak istiyorum

Fal baktırmak isteyen kişi öncelikle kendi geleceği hakkında bazı sözler duymak ister. Eğer fala bakan kişi ismi duyulmuş, namı yayılmış, önerilmiş, söyledikleri çıkan bir falcıysa söyleyeceği her söz kişinin beynine bir nakış gibi işlenecektir.

Falcı iskambil kağıdı, tarot kartları, resim, su, ayna, küre gibi bazı araçlardan faydalanarak kişi hakkında yorumlar yapmaya başlar. Bakım işi bittikten sonra kişi duydukları içinde geçmişiyle ilgili doğru çıkan bilgilerden güç alır. Şimdi ki zamanla ilgili söylenenlerle bu gücü onaylar, gelecek zamanla ilgili sözleri ise bu şekilde bir inanç haline getirir.

İşte bu noktada duyulan sözler insanı ya tam bir çöküntüye uğratacaktır ya da güzel olayların yaşayacağı bir gelecek inancına taşıyacaktır.

Şimdi şu soruyu soralım; insanlar neden fal baktırır?

Çünkü her insan geleceğini merak eder. Düşündükleri, hayalleri, beklentileri, umutları gerçekleşecek midir?

Bu konuda kendisine yorumda bulunacak insanlar ne yazık ki etrafında yoktur. Etrafında olanların görüşleri ise, yaşam şartlarının ve olası yaşanacakların ihtimalleri üzerine düz bir fikir üretebilir. Şu kadar maaş alıyorsan, şu kadar zaman sonra şu birikimle şuna sahip olabilirsin gibi düz bir mantığın kişiye yaşama şevki vermeyeceği muhakkaktır.

En tekdüze yaşayan insan bile geleceğinde güzel sürprizlerin olmasının, muhtemel güzel kazançların, güzel ilişkilerin güzel bir yaşamın hayalini kurmaktadır.


İşte falcı bu noktada kişiye yakın çevresinin sunamayacağı bir boyutta alternatif bir pencereden bakmasını sağlamaktadır.
 Falcı da baktıranla ilk kez karşılaşmıştır ve her söz büyük bir merak içinde dinlenir. Falcının gelecekle ilgili söylemiş olduğu sözler inanç noktasına ulaştığı için kişide bir beklenti hasıl olur . İleriki zamanlarda bu beklentinin  gerçekleşmemesi durumunda kişide yaşamdan uzaklaşma, moral çöküntüsü asosyalite yaşama ve insanlara karşı güvensizlik oluşacaktır.

Bazı hallerde bu durum kişinin yaşamdan vazgeçmesine veya intihar eylemine kadar gidebilmektedir.

İslamiyetin fala fal bakanlara ve baktıranlara karşı olan katı tutumu bir nebze de olsa bu olgudandır. Çünkü burada kişi falcının söylemiş olduğu ifadeleri inanç noktasına taşıyarak kesin bir hüküm gibi görmekte ,yaşamını buna göre planlamaya çalışmakta psikolojisini ve beynini buna uygun duruma sokmaktadır. Yani falcı burada yüceltilmiş insanüstü ;hatta melekler üstü bir konumda tutulmuş söyledikleri nerdeyse ilahi bir emirmiş gibi kabul edilmiştir.
 İşte Allah’a şirk koşma tavrı ve ince ayrımı bu noktada her ikisi kişi içinde geçerlidir. İlahi hükümlerin tek var edicisi,yaşatıcısı ve hüküm sürücüsü olan
Cenab-ı Allahtır. Bu nokta o kadar hassastırdır ki ancak derinlemesine düşünüldüğünde meselenin boyutu ve özü ortaya çıkabilmektedir.

Kim Suçlu?
Bu soruyu kendimize sormanın şimdi tam zamanıdır.

Kim suçlu? Fal bakan mı? Baktıran mı?

KİM SUÇLU ?

Aslında kimse suçlu değil. Geleceği merak etmek insanoğlunun doğasında olan vazgeçilmez bir tutku. Bu  bakımdan yaşı, cinsiyeti, mevkisi ne olursa olsun her insan geleceği ile ilgili atıfta bulunan kişileri can kulağıyla dinler. Diğer taraftan bu sözleri söylemeye talip bazı kişiler ise bu misyonu yerine getirmek için bazen para karşılığında  bazen ise hiçbir şey almadan kişilerin gelecekleri hakkında yorumlarda bulunurlar.

İşte bu hüküm verme sevdası da insanoğlunun diğer vazgeçilmez tutkusudur. Bu yüzdendir ki hemen hemen tüm dünya da gazetelerin, dergilerin, astroloji köşeleri her gün okunmakta takip edilmekte;televizyonlardaki fal programları çok üst düzeylerde rating almakta, Internet sitelerinde en çok gezilenlerin başında astroloji ve fal siteleri gelmektedir. Doğal olarak en çok ziyaret edilen yerler ve kişiler de fal bakılan yerler ve falcılar olmaktadır.

“FALA İNAMA FALSIZ DA KALMA”

Ülkemizde güzel olan bir söz vardır ki bu da; “Fala inanma falsız da kalma” sözüdür.

Elbette ki kişiler farklı bakış açılarına sahip güven duydukları insanlardan kendileri hakkında fikir almak isterler. En cazip olanı ise; hayatları hakkında fazla bir bilgiye sahip olmayan kişilerin olası görüşleri daha cazip gelmektedir. Buna en yakın kişiler ise falcılar olmaktadır.

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :9 Bugün  :305 Toplam  :2130600 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder