Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Medyumluk ve bioenerji

 Bioenerjistler genellikle  klasik Çin Tıbbındaki bazı temel esasları ele alarak modern tıp bilgisiyle bağdaştırmaya çalışsalar da ne yazık ki  tıp dünyası  Bioenerji kavramına çok soğuk ve uzak durmaktadır .Bioenerji alanında ki temel  esas insandaki hastalıkların; insanın bedenindeki bazı  görünmeyen enerji kanalları yada enerji akışı ile ilgili tıkanıklılıkların yada  hasarların sebep olduğu temeli üzerine kuruludur .

Yani kişi ne tip hasta olursa olsun temelinde bedenindeki enerji halkalarının ve akışının bozulmasından  dolayı hastalanmıştır .

Modern Tıp bu söylemlere kulak asmamaktadır ve alternatif tamamlayıcı bir  yan da görememektedir ..

Oysa uzun yıllar çeşitli ülkelerde  Bioenerji üzerinde yıllar boyu bilimsel araştırmalar yapılmış ,dünyadaki üniversitelerde kürsüleri açılmış, hatta bu alanda eğitim veren özel üniversiteler de kurulmuştur .

Konuyla ilgili   yüz binlerce makale her yıl Profesör ünvanlı araştırmacılar tarafından yayınlanmaktadır. Dünyanın hemen her yerinde düzenlenen uluslararası kongrelere binlerce doktor ,doçent, profesör, araştırmacı davet  edilmekte ve  dolup taşmaktadır ..

Bioenerji olgusu İnsanın diğer kişinin enerji akışını düzenleyerek iyileştirme işlevidir aslında .
 
Burada Bioenerjist  hastalığın tespitini yapar , hasarlı bölgeye kendinde bulunan uygun enerjileri verir , enerji tıkanıklıklarını giderir ve tekrarlanan bu uygulamalardan sonra hasta hızla iyileşir .

Aslında konuyu detaylandırmak uzun uzadıya bilimsel dökümantasyonlarla sizlerle paylaşmak isterim , ancak konunun temelini hepimizin anlayabileceği bir dille aktarmak sonraki bilgileri daha kolay anlamamızı sağlayacaktır .

 Bio enerji esasına göre insan da 7 temel   enerji merkezi bulunmaktadır .

Bunlar ana enerji merkezleridir .

Bu enerji merkezleri de kendi aralarında 7 ye ayrılmakta ve 49 enerji merkezi olmaktadır .

Bu enerji merkezlerine Şakra lar ya da Çarka lar denmektedir .

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :10 Bugün  :303 Toplam  :2130598 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder