Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Medyumluk ve astroloji

Astrologlar :Astrologlar gökyüzünü  ve takvimi 12 ye bölmüşler ve bu 12 takım yıldızında doğan kişilerin birbirlerinden farklı 12 ayrı  burç özelliklerine sahip oldukları kökeninden  yola çıkarak , insanların kişilikleri hakkında fikir yürütmüşler , nasıl bir hayat yaşayacakları hakkında  da hüküm yürütmüşlerdir .

 Astroloji dünya insanının e ilgi duyduğu fenomenlerin başında gelmektedir .
Meselenin günümüzdeki boyutuna biraz da astronomi bilgileri eklenince astroloji daha çok bilim şekliyle anılmaya başlanmış ve daha çok entelektüellerin ilgisini çekmiştir.

Astroloj,i konusunda çalışanlara ve araştırma yapanlara  söylenecek çok şey yoktur. Ancak ben uyarıcı olara bazı bilgiler vermek zorundayım .Astroloji kizvesi altında    kişilerin hayatlarına ilişkilerine yön vermek onları etkilemek gayesinde olanlar ne yazıkki umduklarını bulamayacaklardır .

Çünkü astroloji bir KEHANET bilimi değildir .

Sezgisel yetenekler de gerektirmez. Diğer taraftan sırlarla ve gizli ilimlerin hiç biriyle ilgili de değildir .
Geleceği öngöremez . Geleceği biçimlendiremez.
Gelecek hakkında yol gösteremez. Ne yazıkki Astrolojinin yüzyıllardır çözülememiş varlık sorunu bunlardır.
 Sorularımız toparlayacak olursak ve cevap isteyecek olursak
 Astroloji bir işaretleyicimidir ?
Astroloji bir yol göstericimidr?
Astroloji bir haber vericimidir ?

İşte bu soruların cevaplarını veremeyen Astroloji,kendi alanında , bilimi konusunda uğraş verenleri de bu noktalarda çaresiz bırakmaktadır .
Bu bakımdan modern eğitime yakın  daha çok entellektüel kesimin yakınlık duyduğu astrolojinin  ve bu  konudaki çalışmaların  ne denli gerçekçi olabileceğini anlamaktayız.

Astroloji nedir ?
 
Astroloji; determenizmin  varoluşundan bu yana insanlık tarihi kadar eski bir gelecekten haber alma yöntemidir. Determenizmi felsefeciler ,insanın oluşan her doğa  olayında yada doğaüstü olayda  göklerden gelen emirlerin veya isteklerin oluşturduğu inancıyla şeklinde açıklamaktadır . Yani  bu en eski ve ilk inanca göre oluşan her olay yeryüzünde ne varsa göklerden gelen emirler doğrultusunda oluşmaktadır.

 Astrolojinin doğuşu birazda buradan kaynak bulmaktadır ancak kökeni konusunda karışık ifadeler ve çelişkiler vardır , örneğin astrolojinin temelini dünyanın en eski topluluklarından biri kabul edilen Kızılderililerin oluşturduğu yönünde söylentiler vardır

Diğer taraftan   bazı ileri uygarlıkların örneğin    MAYA  UYGARLIĞININ  bir takım  astrolojik hesaplarla dünyanın güneş etrafındaki dönüşünü hesapladıkları , bazı gezegensel hareketlerin  dünya üzerindeki etkilerini hesapladıkları bilinmektedir .

SÜMERLİLERDE benzer hesaplamaları  farklı bir kıtada  olmalarına rağmen  hemen hemen aynı doğrulukta ortaya koymuşlardır.

Ancak sorulması gereken soru şudur .
Bu bilgiler tüm teknolojik verilerden uzak olan bu uygarlıklardaki kişilere nereden verilmiştir .

 Bu veriler kimler tarafından verilmiş ve hesaplama formülleri nasıl öğretilmiştir .

Bu konuda ne yazık ki geçerli bir açıklama yoktur 

Ünlü yazar Erıc Von Daniken in dediği gibi  bu bilgiler bize başka dünyalıların miraslarımıdır  ?

Mısır da inşa edilen Piramitlerin hiçbir şekilde insan gücüyle oluşturulamayacağı ispatından sonra kullanılan hassas mimarini ise   tam anlamıyla enlem boylam  alan ve yükseklik boyutlarıyla birebir gezegensel uzaklıklar ve  nitelikler e birebir örtüştüğü yani yüzlerce astronomik hesaplara uygun  inşa  edildiği ispatlanmıştır ..
 Bu bilgiler nerden gelmiştir ?

İşte bu ve benzeri soruların açıklamaları günümüzde dahi esrarını korumakta bu konulara hiçbir bilim adamı , araştırmacı yada astroloji uzmanı açıklama getirememektedir .

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :9 Bugün  :304 Toplam  :2130599 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder