Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Büyücüler

BÜYÜCÜLER: Bu kesimi genellikle kadınlar oluşturmaktadır. Dışkı, kan,leş, ölü toprağı, kefen bezi gibi malzemeler kullanarak Nas suresinde işaret edilen “düğümlere üfleyenler” kategorisini teşkil ederler. Bu kişiler tam anlamıyla kötülük timsalidirler. Kötülük adına yapılacak her işi kabul eder para karşılığı yaparlar.

Ayırma, yıkma, uzaklaştırma hatta öldürme gibi işler büyücü grubu işleridir. Katiyen iyilik adına hiçbirşey yapamazlar. Bazıları bu konuda çok daha ileri gitmiş ve çalışmalarını şeytan ayinleri haline getirerek şeytana bazı adaklarla sunmayı ihmal etmezler. Bu kişiler genellikle izbe, terkedilmiş alanlarda yaşarlar. Üstleri başları ve yaşadıkları yer pislik içindedir. Sudan korkarlar, asla yıkanmak istemezler, hayatlarının sonu genellikle feci bir şekilde noktalanır. Bu kişiler gibi bu kişilere gidenler de cehennemliktir. 

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :10 Bugün  :305 Toplam  :2130600 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder