Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Hocalar

HOCALAR: Genellikle yaşlıca kimselerdir. Şehirlerden çok kırsal alanlarda, köylerde yaşamayı tercih ederler. Kuran’ı iyi bildikleri ve İslam’i adaba uygun yaşadıkları varsayılır. Bunun içindir ki bu kimselere genellikle çocuğu olmayanlar, kısmeti çıkıp evlenemeyenler, geçmeyen rahatsızlıkları bulunanlar, çocuklarında tıbben tespit edilemeyen rahatsızlıkları olanlar müracaat ederler. Uygulamalarda genellikle bazı hayvanların iç organları ya da kanları ve bir takım zor bulunan otlar kullanırlar. Ellerindeki bazı kitaplar babadan veya dededen kalma sihir ilmiyle ilgili kitaplardır. Bu kitaplar ve içeriği hakkında sizlere yakında bilgiler vereceğim.

Bu hocaların bazıları ruh güçleri yüksek, olgun ve işleriyle samimi bir şekilde ilgilenen ve insanlara manevi olarak şifa verebilen bir yapıdayken çoğunluğu değil Arapça Kuran okumak Türkçe yazma ve okumayı dahi bilmediklerine çoğu kez şahit olunmuştur. Dolayısıyla kendisinden ve dünyadan bihaber olan bu kişilerin ne kendilerine ne de insanlara faydalı olamayacağı aşikardır.

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :10 Bugün  :303 Toplam  :2130598 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder