Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Cinciler

CİNCİ: Bu kişiler çeşitli sebeplerden kalp gözleri açılmış bazı varlıkları görebilen kimselerdir. Etraflarında bulunan çeşitli kademedeki bedensiz varlıkları harekete geçirmek suretiyle bir takım olağan dışı meziyetleri vardır. Kişinin bedenine girmek, hastalığı tespit etmek, kişiyi uyutmak ya da bayıltmak ,kişiye içindeki gizli saklı sözleri söyletmek bir bedensiz varlık için kolaydır.

 Ancak bu kişilerin çoğunluğu bu çalışmalardan dolayı kişilik dengesini ve ruh sağlığını neredeyse kaybetmiş durumdadırlar.Çünkü uykuyla uyanıklık arasındaki belirsiz safha gibi onlarda gerçek hayatla ruhsal alem arasında bir dünya içindedirler. Genellikle şeytani cinlerle irtibatta bulunduklarından alkolik, madde bağımlısı ya da ateist olanları da çoktur.

Yine unutulmaması gereken bir nokta da gözle görülmeyen bu varlıklar gerçekte onlara görünmekte midir? Bildiğiniz gibi bu  istismara çok açık bir konudur. Aslında bu konulardan uzaktan yakından bilgisi olmayan bazı kişilerde “benim cinlerim var onlarla konuşuyorum, onlara emirler veriyorum” diyebilmektedir. Dolayısıyla denilenlerden çok yapılanlara yani ulaşılan başarılara bakmak gerekir. Ancak cincilerin çoğu şeytani varlıklarla irtibatta olduklarından genellikle ayırma, kavga çıkarma, düşmanlık, kin ve ölüm konularında çalışmayı yani kötülüğe çalışmayı tercih ederler.

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :10 Bugün  :303 Toplam  :2130598 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder