Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Sahte medyumlar

Günümüzde internet arama motorlarına baktığımızda pek çok medyum sıfatlı kişinin iletişim bilgilerine ulaşmaktayız. Bunların pek azı medyayla ilgili, gazetelerde televizyonlarda olan ortada bilinen kişilerdir.

 Büyük çoğunluk ise adres vermekten uzak sadece geçici telefon hatlarına sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler insanlara bol bol umut dağıtmakta her türlü işi yapabileceklerini ifade etmektedir. Diğer taraftan farklı isimlerde ve farklı telefonlarda yer alan bu içi boş sitelerin gerçekçilikten uzak vaatler veren bu sitelerin sahipleri aynı kişi çıkmaktadır.

 Adresi ve gerçek kimliği belli olmayan bu kişiler anlaşılan odur ki halkı sömürmek gayesiyle farklı siteler açmış farklı telefon numaraları ve farklı isimlerle kişilere kendilerini tanıtma sahtekarlığını seçmişlerdir.

 Diğer taraftan mesleğini bir iş yerinde sabit telefonlarıyla vergisini ödeyerek gerçekleştiren kişilerde vardır. İstismara çok açık olan medyumluk mesleğinde kişi samimi değilse ne yaptığı işte, ne ödediği vergisinde ne de insani yaklaşımında doğaldır ki samimi olmayacaktır.

Medyumlara ulaşmanın en kolay yolu internetten  geçmektedir. Diğer türlü gazetelerden, dergilerden, televizyonlardan tanınan bilinen kişiler ise halka daha yakın olan kişilerdir.
 

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :8 Bugün  :303 Toplam  :2130598 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder