Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Şifacı medyumlar

Medyumluk mesleğiyle iştigal eden samimi ve güçlü bir ruh yapısına sahip bir medyumun aldığı ilhamlar ise tabiatıyla yol göstericiliğe,manevi rehberliğe dönüşmektedir. Bu durumda hissedilenler yolu ile kişilere ancak manevi danışmanlık ve yol göstericilik yapılmaktadır. Bu nokta dahi çok hassas bir dengededir.

Bu kişilerde medyumluk özelliği yani ilham alıcılığı varolduktan sonra notalara, notalardan müziğe, renklere, renklerden resime, kelimelere, kelimelerden yazılara yahut diğer sanat eserlerine ya da buluşlara icatlara dönüşmektedir. Kısacası elle tutulur, gözle görülür bir hal almakta ve   insanların hizmetine sunulmaktadır.


Burada medyumun egolarından tamamen arınmış olması, maddi ve manevi menfaatlerini düşünmeden insana hizmeti esastır. Çünkü bu yol göstericilikte de kişilerin yaşamlarına aydınlık bir yol çizerken,kişiyi  karanlığa ve çıkmaza götürebilme ihtimali de vardır.

Bu olumsuzlukların yaşanmaması için medyumun vicdani bir yapı içinde olarak  kesin hükümlerle konuşmaktansa olasılıklar dahilinde konuşması ve imkanlar dahilinde önlemler aldırması  ya da girişimlerde bulunulmasını sağlaması  gerekmektedir.

Bu bakımdan medyumluk mesleği  çok büyük insani sorumluluk isteyen , vicdan ve ahlak yapısı sağlamlık isteyen,ruh gücü ve inancıyla da tamlık gerektiren bir meslektir.

Sonucu hayra ve şifaya yönelik  olumlu  meselelere aracı olan iyilik tarafında olan  medyumla  yada şeytani meselelerle çalışan  kötü medyumlar  olduğu gibi az yetenekli veya işinin ehli medyumlarda vardır.
İlahi plandaki bedensiz varlıklarla konuşmak ,bilgi almak kolay mesele değildir.

Hitap şekilleri vardır,sevgi-saygı sözcükleri vardır,anahtar şifre kelimeler vardır.  İlahi planın işleyiş şeklini,hitap şeklini neyi kimden nasıl isteyeceğini bilmek gerekir.

Bunlardan bi haber ,kendisine musallat olmuş bir yada birkaç varlıkla çalışıp bir şeyler yapmaya çalışanlarda vardır. Bunlar iğneyle kuyu kazmaya çalışırlar.
Bilmiyorlarsa öğrensinler kardeşim! Bu yolda bizden yüzyıllar önce  yürüyen alimlerin  ,gizli ilim ehillerinin görüşleri,tecrübeleri,uygulamaları vardır. Bu işin mektebi yoktur ancak isteyene bilgi kapıları daima açıktır.

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :9 Bugün  :304 Toplam  :2130599 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder