Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Medyum ne demektir ?

Medyum kelimesi Latince bir kelimedir. “Arada bulunan” “ortadaki kişi” gibi anlamlara gelir. Günümüzde ki dil anlayışına uyarladığımızda tekil anlamda paranormal yani normal üstü yetenekleri olan insanları tanımlamaktadır.

Medyum kelimesi 16. yy’da bazı bilimsel açıklamaları yaparken fiziksel ortamlarda süreci aktaran veya taşıyan anlamında kullanılmıştır. Örnek vermek gerekirse; ışığın, havanın, sesin medyumu (taşıyıcısı, aktarıcısı) olarak kullanılmıştır. Sonraki zamanlarda bazı özel yetenekleri olan  bir kişinin ,örneğin; bir müzisyenin müziğin medyumu olduğu düşünülmüştür.

Ancak günümüzde spiritüel çevrelerde ruhlarla temasa geçen kişiler olarak tanımlanmıştır. Ülkemizde ise medyum tanımı daha çok   falcı, büyücü, üfürükçü, cinci, hoca adlandırmalarıyla bir takım işlerle meşgul olan kişilere söylenen genel sıfat halini almıştır.

Medyum bedensiz varlıklarla iletişim kurabilen kişidir. 6.Hisle karıştırmamak gerekir, 6.his –sezgiler her insanda az ya da çok vardır.6.his Yüce Yaratıcımızın insanoğluna verdiği  en büyük armağanlardan biridir.
Yapılan her icadın ,ulaşılan teknolojik gelişmelerin kökeninde altıncı his vardır daha doğrusu insan hayatının her anında vardır.
O bizden ayrı değildir ama nedense mantık çarkları içinde  hesaplarla ilerleyen çağımız insanı sezgilerinin sesini duyamaz ,onu önemsemez olmuştur.

Oysa liderler,mucitler,sayılı zenginler sezgilerini  kullanmayı bilerek bu durumlarını gerçeklemişlerdir.

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :9 Bugün  :304 Toplam  :2130599 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder