Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Büyü ve Etkileri

Bu bölümde sizlere BÜYÜ çeşitleri ya da yapılış şekilleri hakkında ayrıntılı bilgiler vermeyeceğim.

Ancak BÜYÜ’nün insan yaşamı üzerindeki etkileriyle nelere sebep olduğu konusunda sizlere ipucu vereceğim.

Tılsımların - Sembollerin - Dua Ritüellerinin ve Ruhsal Varlıklarla irtibatların buluştuğu bir yumakla oluşturulur BÜYÜ. Büyücü İSTEDİĞİNİ ELDE ETMEK İÇİN çalışırken, gezegenlerin ve ayın konumları, kullanılan malzemeler, günler, saatler, çok önemlidir.


Büyücülük tarih boyunca yasaklanmış, büyük günahlardan sayılmış olmasına karşın geçerliliğini günümüzde de sürdürmektedir. Bazı dünyaca tanınan sanatçılar sevmedikleri kimselere Büyücülere giderek yüksek ücretler karşılığı VOOODO Büyüsü (Ölüm Büyüsü) yaptırırken, bazıları da şöhret - zenginlik - iktidar arzusu içinde Büyücülere başvurmaktadır. Bu tür bilgilere de hemen her gün gazetelerin haber köşelerinde de rastlamak artık olağan hale gelmiştir.

Bunların dışında BÜYÜ ile istenilen erkeği elde etmek, ona itaat ettirmek, malından zenginliğinden çıkar elde etmek, kadını etkilemek, daimi bağlılığını sağlamak, zenginliğinden istifade etmek, hatta miras için ölüm büyüsü yaptırmaya kadar ileri gitmiştir. Bu ve konularda sayısız BÜYÜYE uğramış insanlar ne olduğunu anlayamadan, zor durumlara düşmüş, servetini kaybetmiş, sağlını kaybetmiş, pek çok sıkıntılara uğramışlardır.

Buradan açıkça belirtiyim. Ben Medyum Tufan TUFAN olarak Büyü yapmıyorum. Yalnızca BÜYÜ'yü bozmak için, kişiyi büyüden kurtarmak için uğraşıyorum.

Bu anlamda bu korkunç ve görünmez BÜYÜ Tesirinden kurtardığım yaşama yeniden kazandırdığım kişilerin hayır ve iyilik dualarını her an almaktayım.

Büyü yapmayı amaç haline getirmiş ve yapan BÜYÜCÜ asla kendisinin ya da başkasının yaptığı büyüleri bozamaz. Bu ayrıntıya çok dikkat edin. Bu Ruhsal Alemin kesin prensibidir.)
 
Ruhsal Plan varlıkları da iki ayrı güç olarak karşımızdadır. MELEKLER Rahmaniler ve Yardımcıları. ŞEYTAN ve Yardımcıları. BÜYÜCÜNÜN kötü ve çıkarları doğrultusunda hangi varlık grubuyla ilişkide olduğu ortadır. Kötü amaçlı BÜYÜCÜ Ruhsal irtibatları olan, özel tılsımlara, şifreli kelimelere sahip, hangi Ruhsal Plan varlığından neyi isteyeceğini bilen kimsedir.

Büyü de istenileni her ne şartta olursa olsun hile ile, sıkıntı ile, zorla elde etmek amaçtır. İstenen ne olursa olsun, Büyücü para karşılığında gerekeni yapacak ve istenilen elde edilecektir. Büyü yapılan kişi tesir altına girer, büyünün konusuna göre düşünceleri, hisleri, davranışları değişir. Ve farkına varmadan büyü yaptıran kişinin isteği doğrultusunda hareket etmeye başlar.

Burada uyarmak zorundayım: Ben BÜYÜ ye inanmıyorum. Bana BÜYÜ tutmaz demek doğru değildir. Usulünce yapılan BÜYÜ her insana etki eder, tesiri altına alır.

Peki bu halde BÜYÜ; yaşamımızı, benliğimizi etkileyerek davranışlarımızı ve kararlarımızı değiştirerek Kaderi Planımızı bozmakta mıdır? Düşünelim; neden BÜYÜ tarih boyunca YARATICI tarafından her devirde yasaklanmış, büyük günah olarak belirtilmiştir.

NEDEN ?
Çünkü BÜYÜ; Kaderi Planımızı etkilemekte, bozmakta ve kişiyi öz yaşam Planından alıp istenilen başka -SANAL- bir yaşam boyutuna sürüklemektedir.

Büyülenmiş olan kişi bunu bilmez, fark edemez. Üzerinde tanımlayamadığı bir ağırlık, düşüncelerinde garip bir boşluk içindedir. Tanımlayamaz ve önemseyemez.

Yaşamında her şey yolunda görünmektedir.

Oysa büyücünün uygulamaları ile kötü amaçlı ruhani varlıkların isteği doğrultusunda, farklı bir boyutta yaşarken bunu normal KADERİ sanmaktadır.

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :10 Bugün  :305 Toplam  :2130600 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder