Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Kuranın 4 mucizesi

Kuran’ı Kerimin  4  Temel Mucizesi  .

1. Zaman Gaybı: Zaman gaybından doğru emin bir şekilde haber vermesidir. Yani  geçmiş ve  geleceği  haber verirken,  her ikisini  yaşamış  görmüş biri gibi emin bir şekilde dile getirmesidir. Kur’an-ı Kerim’in “gaybı” bu şekilde dile getirmesinin nedeni  geçmiş ve gelecek zamanının Allah yanında bir olmasıdır. Bu Kur’an-ı Kerim’in  manevi aleme bakan mucizelerindendir.  

2. Mucizesi Alemi Melekutu:  Alemi Melekutu net  bir dille  anlatmasıdır.  Yani melekler alemini  “Allah’a Has Alemi”, gök, uzay alemini anlatırken  o alemleri gezen, gören, seyreden biri gibi anlatmasıdır. Bu da Kur’an-ın Kerim’in manevi aleme bakan mucizelerindendir.

3. Mucizesi  İcazıdır: Yani bir ifadeyle  yüzlerce amacı dile getirmesidir.  Onun  için,  her bir ayetinden  yüzlerce  anlam çıkar. Bu Kur’an-ı Kerim’in maddi  aleme  bakan mucizelerindendir.

4. Mucizesi Selaset, Belagat, Fesahattir: Yani kelimelerinin kolay okunuşu, kelimelerin düzgün dizilimi ve kelimelerin fasih “herkesin anlaya bileceği bir  ifadeyle olmasıdır. Buda Kur’an-ın maddi aleme bakan  mucizelerindendir.
 

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :9 Bugün  :304 Toplam  :2130599 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder