Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Büyü ve Büyücüler Gerçeği

BÜYÜ –SİHİR

SİHİR diğer deyişle BÜYÜ nedir ?

Değerli ziyaretcilerim   sizlerden gelen istekler üzerine  SİHİR – BÜYÜ konusuna çok detaylı açıklamalar getireceğim . Ancak öncelikler yapmamız gereken Kuranın bizlere işaret ettiği şekliyle meseleyi ortaya çıkarmak ve   bu yolu takip etmek suretiyle ;delil ve ispatlarıyla sonuca ve çözüme ulaşmak  gerekir . Bu bakımdan Kuran da  sihir adı geçen Sure /ayetleri bilmemiz ve bizlere işaret edilen hususları iyice anlamamız gerekir . Kuran Hükümleri ile İslam alimlerinin ortak görüşüne göre de Büyü Yapmak 7 Büyük günahtan biridir .  Tüm bu neden ve niçinleri sizlerle paylaşacağım .


Yüce kitabımız KURAN I KERİM de büyü kelimesine rastlamamaktayız.
 Bu kelime SİHİR kelimesi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Kaderimizi etkilemekte yada bozmakta mıdır ?

BÜYÜ

Anlaşılacağı üzere  yapılan büyünün  çözülmesi , yapılan tılsım   tılsımın çözümesi ve bu bilgilerin  çözüm amaçlı kullanılmasında hayırlı işlerde büyü yapmak günah değildir,  toplumun faydası için yapılabilir.
Örneğin  nefret  ettirme büyüsünü  yaptıran birini düşünelim , evli  bir erkek ve kadın var  evli ikisi de  birbirini çok seviyor  ve  ancak  büyü tesiriyle birbirlerinden soğuyorlar .bu olay  böyle devam ederse
bu  yuva yıkılır
ancak büyü  ilmene  vakıf bir kişi   büyüyü bozarak  bu  yuvanın  dağılmasını engellerse sevap kazanır. Hiç  günah olmaz.Nasıl ki
Bir adamın silahı  var o silahla adam öldürse katil olur günah işler  .Ama o silahla bir  canavarı öldürse herkes ona dua eder  ve hayır işler . Bu gücü etkiyi  böyle bir silah gibi algılamak lazım .
İyi işler yaparsan hayr işlersin kötü işler yaparsan  günah kazanırsın .
Ancak hala bazı insanlar büyüyü komple inkar ediyorlar.
Oysa
Bakınız ki  Kuran’da 61 civarında  ayette “büyü” den  bahsediliyor.

Evet işte gördüğünüz gibi  büyü Kuran’ı Kerim’de bir çok ayette geçmektedir. İnsanlar kendilerine gönderilen peygamberlere büyücü demişler fakat sonunda bu peygamberlerin gösterdikleri harikaların büyü olmadığı  mucize olduğu ortaya   çıkmış ve peygamberler  büyücülere karşı kafirlere karşı galip gelmişler.

YARIN Büyünün Çeşitleri

Büyünün  7 çeşidi vardır.
1 İbrahim as ın kavminin yaptığı  büyüdür onlar yıldızlara ibadet ediyorlardı ve yıldızların olayların meydana gelmesinde  tesirlerinin olduğuna inanırlardı onun için onlar yıldızlardan medet umarak büyüyü yaparlardı.
2  Nefislerinin temizlendiğini ve bazı şeylerin  nefislerine musahhar olduğunu zan eden bazı kişilerin  nefislerinden medet umarak  yaptıkları büyüdür.
3 Cin ve şeytanlardan medet  umularak yapılan büyüdür.
4 Hayallerin gösterilmesiyle yapılan büyüdür.
5 Bazı ipler ve aletler vasıtasıyla yapılan  büyüdür. bu Fıravnın  kavminin yaptığı büyüdür.
6  iİaçlarla yapılan büyüdür.
7   Kalplerin bağlanmasıyla hasıl olan büyüdür.
 Yani birilerinin toplum içinde her şeyi yapa bilirim  imajını yaratmasıyla o kişi halka olağan şeyleri olağan üstü göstere bilir.Ve onlara psikolojik  büyü yapa bilir.                   

BÜYÜ – MUCİZE –KERAMET  NEDİR

Evet büyü haramdır dinimiz bunu yasaklıyor.Ama büyüyü çözmek sevaptır.  Peygamberlerin mucizeleri  ve evliyaların kerametleri haktır. Keramet’te kalıcıdır. Büyücülerin  büyüsünden  Kuran bahsettiği gibi  aynı şekilde  büyüden  korunmanın  Allah’a
 Sığınmakla  olacağından da yine Kuran bahsediyor.Yahudi Lübeyt  Peygamber efendimize büyü  yapmış ve  efendimiz 2 ay yatakta bazı rivayetlere göre 18 gün kalmış. Daha sonra Cebrail kendisine üzerinde büyü yapılan  okun gizlendiği kuyuyu haber vermiş . İpe 11 düğme atılmış bunların çözülmesini  ve Nas Ve Felak sürelerini okumasını söylemiş. Efendimiz as aynısını yapmış ve anında  iyileşmiş.

Nas ve Felak sürelerinde  Allah şöyle buyuruyor:
 FELÂK SÛRESİ
Bismillâhirrahmânirrahîm.
1,2,3,4,5. De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”
 
NÂS SÛRESİ
Bismillâhirrahmânirrahîm.

1,2,3,4,5,6. De ki: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlâh’ına sığınırım.”

Ayette (Felak/3) düğümlere üfleyenlerin  kötülüğünden Allah’a sığınırım diyor.Çünkü Peygamberimize düğümlere üflenerek büyü yapılmıştı.Peygamberimizin aklı ve şuuruna  büyü tesir etmemişti . Sadece bedeni sağlına  tesir etmişti. Ve üzerinde bir ağırlık hasıl olmuştu.

Kısaca :   Büyü - Tılsım yoktur  diyenlerin hiç biri ilmi  ve dayanaklı konuşmuyor .Eğer dayanaklı konuşsaydılar  bu kadar  ayeti gözleri görürdü bazı cahillerin  bu ilimden haberi olmayan kişilerin  bu havas ve  manevi İLME bulaşmasından  dolayı bazı din adamlarının bütün kaynakları hiçe sayıp  bu ilmi inkar etmeleri  ; en az  o cahillerin bu ilme karışmaları kadar yanlıştır. Önemli  var olan bir şeyi inkar etmek değil gerçekle yanlışı  hakiki ile sahteyi birbirinden ayırt etmektir. Yoksa kökünden meseleyi inkar etmek  erdemlilik değildir.

Büyü  büyük bir günahtır . Büyünün günah olduğu bütün dinlerde yazılmıştır.Tevrat’ta Büyü  yapmayacaksın  diye ayet vardır.

Büyüyü bozmak ise çok büyük bir sevaptır.
 

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :8 Bugün  :303 Toplam  :2130598 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder